Aktualności

Poszukujemy operatorów tokarek

MJM Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży inżynieryjnej, specjalizująca się w kompleksowych usługach montażu, naprawy, modernizacji oraz konserwacji urządzeń przemysłowych i konstrukcji stalowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej działalności poszukujemy doświadczonych operatorów tokarek, którzy dołączą do naszego zespołu.

Twoje zadania:

  • Obsługa tokarek uniwersalnych oraz karuzelowych
  • Wykonywanie precyzyjnych elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Monitorowanie procesu obróbki i wprowadzanie niezbędnych korekt
  • Dbanie o stan techniczny maszyn oraz narzędzi
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia najwyższej jakości produkcji

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku operatora tokarek
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Znajomość technologii obróbki skrawaniem
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów
  • Nowoczesne zaplecze techniczne oraz narzędzia pracy

Jeżeli jesteś osobą z pasją do pracy  i chcesz dołączyć do firmy, która ceni profesjonalizm i jakość, MJM Sp. z o.o. jest miejscem dla Ciebie!

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Dane kontaktowe

Adres: 22-100 Chełm
ul. Fabryczna 6, Polska

Telefon : + 48 82 564 65 41
E-mail : mjm@mjmchelm.pl

Godziny pracy : Pn - Pt
od 07:00 do 15:00

MJM Sp. z o.o. oferuje kompleksowe usługi inżynieryjne, montaż konstrukcji stalowych, naprawy i modernizacje. Zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij współpracę już teraz!